Produkty

Kute meble ogrodowe i domowe – estetyka i niepowtarzalność

blog 3

W ostatnich latach coraz większą popularność zyskują meble wykonane z kutych elementów kowalskich.

Często są one wykonywane na indywidualne zamówienie klienta przez wyspecjalizowane zakłady kowalskie z gotowych elementów kutych (jak ceówki, esy, rozety etc.) a czasem nawet z kowalskich elementów wykonywanych ręcznie.

Tysiące dostępnych elementów kutych umożliwia stworzenie właściwie nieograniczonej liczby wzorów dobranych do charakteru i stylu Państwa domu i ogrodu. W przeciwieństwie do sprzedawanych masowo mebli np. z tworzyw sztucznych nie jesteśmy ograniczeni do kilku dostępnych wzorów. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Dodatkowo dzięki łatwemu połączeniu metalu z innymi rodzajami materiałów nasze możliwości stworzenia pięknego i użytecznego mebla są właściwie nieograniczone.

Metal jest tworzywem nie tylko pięknym ale również niezwykle wytrzymałym. Odpowiednio zabezpieczony może przetrwać wiele dziesiątków lat ciesząc kolejne pokolenia ich właścicieli.

Najczęściej wykonywane są stoły, ławki i krzesła jednak nie ma tutaj żadnych ograniczeń i poza samymi meblami można wykonać dowolny inny element np. wieszaki, lampy, stojaki, regały itp.

Wszystkie te wyroby można wykonać z elementów kutych dostępnych w naszej ofercie. Szczególnie polecamy wszelkiego rodzaju elementy skrętne takie jak ceówki, esy ale także ornamenty, rozety czy piękne kwiaty i liście kute. Dzięki nim wykonają Państwo swoje niepowtarzalne kowalskie meble i dodatki które zachwycą wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *