O firmie

Firma KUREK – producent i dystrybutor stalowych elementów kutych. Czyli parę słów „o nas”

blog 1

Nasza firma w branży szeroko rozumianego kowalstwa artystycznego a szczególnie elementów kutych do wykonywania różnych wyrobów kowalski działa od 1997 roku. Rozpoczynaliśmy jako mały zakład z bardzo skromnym asortymentem elementów kutych.

W kolejnych latach dostrzegając potencjał rynku artykułów kutych rozwijaliśmy przede wszystkim własną produkcję chcąc uniezależnić się od zewnętrznych dostawców. Dzięki czemu udało nam się ograniczyć problemy z jakością i dostępnością poszczególnych stalowych elementów dla branży kowalskiej i ślusarskiej.

W dniu dzisiejszym możemy pochwalić się tysiącami produktów kutych dostępnych w naszej ofercie z których wiele jest produkowanych przez nas.

Szeroka oferta kutych elementów pozwala każdemu naszemu Klientowi znaleźć to czego potrzebuje, bez względu na to czy chce wykonać pięknie zdobione kute ogrodzenie, bramę czy też barierkę albo balustradę a nawet wszelkie inne wyroby kowalskie jak np. meble czy inne elementy architektoniczne.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze elementy kute i ich zastosowanie:

– elementy skrętne (ceówki, esy etc.) o szerokim zastosowaniu w ogrodzeniach kutych a także w barierkach, bramach, balustradach a nawet meblach

– rozety i ornamenty do zastosowania głównie w bramach i ogrodzeniach

– tralki i słupy wykorzystywane przy produkcji bram i ogrodzeń ale również barierek schodowych i balustrad balkonowych

– wszelkiego typu płaskowniki, poręcze, pochwyty do barierek i balustrad

– pręty ozdobne i antaby stosowane przede wszystkim do tworzenia różnego rodzaju krat i innych elementów ochronnych

– groty kute i gałki stosowane często jako zwieńczenie stalowych bram, czy ogrodzeń

– przekuwki, kwiaty i liście o szerokim zastosowaniu w każdym rodzaju wyrobów kutych np. ogrodzeniach, barierkach czy elementach ogrodowych jak meble, pergole etc.

Zachęcamy by zapoznali się Państwo z całą naszą szeroką ofertą elementów kutych. Na pewno znajdą Państwo u nas wszystko czego potrzebujecie by stworzyć dowolne kute cudeńka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *